Megoldásra vár

Futár kijelző újra rossz Budafok Városház tér

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.06.11.

A probléma a bejelentő szerint még mindig fennáll.

--------------

Futár kijelző újra rossz Városház tér megálló

Futár kijelző rossz - Városház tér megálló /33. 133E/ Nagytétény irányába

Városház tér megálló /33. 133E/ Nagytétény irányába

Budafok Városház tér :

Futár kijelző rossz - sötét, nem jelenik meg rajta semmi

2022-05-20 este
2022-05-22 este

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Városház tér

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig nem működik megbízhatóan, gyakran fals járatokat mutat...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig nem működik megbízhatóan, gyakran fals járatokat mutat...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig nem működik megbízhatóan, gyakran fals járatokat mutat...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2 hete rossz újra, várjuk a megfelelő javítást...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2 hete rossz, várjuk a megfelelő javítást...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020601/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00102062

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét! A hibát a BKK szakemberei is tapasztalták, ezért javítást kértek
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022_06-21 este, eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig rossz.

    2022-06-19 este
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig rossz.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Futár kijelző újra rossz Városház tér megálló Futár kijelző rossz - Városház tér megálló /33. 133E/ Nagytétény irányába Városház tér megálló /33. 133E/ Nagytétény irányába Budafok Városház tér : Futár kijelző rossz - sötét, nem jelenik meg rajta semmi 2022-05-20 este 2022-05-22 este"-ról "Frissítés 2022....

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos nem megoldott!!!

    2022_06_11 12:00 nem működik.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos nem megoldott!!!

    2022_06_10 este, nem működik!
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020601-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00102062

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Munkatársai azt válaszolták, hogy a bejelentés ó...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden fotón rajta a kijelző... Az is látható, hogy fekete, tehát az adiott időpontban nem volt jó.

    Ma egyébként működött.
  • Miki Gyuri hozzászólt a bejelentéshez.

    hogy sikerült ilyen szarul lefotózni, hogy pont a kijelző nem látszik?? Gratulálok, de a BKK illetékeseinek is, akik 5 hónapja nem képesek egy rühes FUTÁR kijelzőt egy olyan megállóban javítani, mely...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-05-26 este, nem működik.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/93345/futar-kijelzo-rossz-varoshaz-ter-megallo

    BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. január 04. 14:25
    1 0
    Üg
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére