Megoldásra vár

Gondozatlan fasor a Hungária körúton

Budapest, XIV. Ker. Hungária körúton az Ápád híd felé vezető oldalon a Besnyői utcától az Egressy útig a képek látható módon sarjadzanak az ostorfák tövei, az ágak már lelógnak a járókelők szintjéig ( helyenként alig lehet elférni alattuk, illetve ki kell kerülni, esőben pedig a víz súlyától még jobban belógnak az ágak ).
Hónapok óta várom, hogy az illetékes ( gondolom a Főkert? ) észre vegye már magától, Ők nyertek, nem bírtam tovább... Kérem a probléma megoldását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 55

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BKM FŐKERT KERTÉSZETI DIVÍZIÓ!

    Köszönöm, a választ bár egy kicsit olyan ízű mintha egyébként is megcsinálták volna, de erre ősszel sem került sor.
    A sarjhajtások, bár a képeken nem látszan...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy jelenleg zajlanak a fatányérok és favermek, rácsos fahelyek gyomlálási, tisztítási munkái, amelynek során a Hungária krt. fahelyei is so...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére