Megoldott

Beszakadt aknafedél

Kérem hárítsák el az életveszélyt, (Vodafone) UPC aknafedél.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 25

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC2-3769461/2-2022
    Ügyfélszám: -5484798
    2022. 06. 03.

    Kedves Bejelentő!

    2022.05.22-én érkezett megkeresésed alapján az alábbiról tájékoztatunk.

    Adatbázisunkat ellenőriztük leveled tarta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    1124-Vahot utca - Wartha Vince utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett és megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére