Megoldott

Danubius kút

FRISSÍTÉS 2022.07.01.:

Az V. kerület válasza:
"Az Erzsébet téri Danubius-kút a főváros üzemeltetésében áll.
Illetékesség hiányában kérjük a bejelentést tovább küldeni."

-----

FRISSÍTÉS 2022.05.30.:

A BKM FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy annak felújítása óta Társaságunk nem kapta vissza a kutat üzemeltetésre, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."

-----

A felújított Danubius kút nem üzemel

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet tér 9

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Működik.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 87790 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisztelette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.05.30.: A BKM FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy annak felújítása óta Társaságunk nem kapta vissza a kutat üzemeltetésre, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz." ----- A felújított Danubius kút nem üzemel"-ról "FRISSÍTÉS 2022.07...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A kút üzemeltetése jelenleg a Főkerthez tartozik, ahogy ezt már korábbi válaszunkban is jeleztük.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_email]
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Pavone Claudia hozzászólt a bejelentéshez.

    Hol áll az ügy jelenleg? Mikor fog ismét működni a kút?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A felújított Danubius kút nem üzemel"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.30.: A BKM FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy annak felújítása óta Társaságunk nem kapta vissza a kutat üzemeltetésre, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz." ----- A felújított Danu...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az Erzsébet téri Danubius-kút a főváros üzemeltetésében áll.
    Illetékesség hiányában kérjük a bejelentést tovább küldeni.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy annak felújítása óta Társaságunk nem kapta vissza a kutat üzemeltetésre, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Méhek/darazsak a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére