Megoldott

Japánkert koszos tó

A Margitszigeti japánkert tó vize ismét koszos, halak is alig vannak benne.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hajós Alfréd stny. 1

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéshez csatolt képeken látható állapot már nem áll fenn. A tó vize letisztult, a betelepített halak megették az algákat.
    Tiszte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik a metro megálló neve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált védelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Judit Pető
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére