Megoldásra vár

Zebra nem látható

Anonim Járókelő

A budepesti zebrák nagyjából fele biztosan nem látható az elvárható SZÍN-VONALON. Konkrétan büntetni kellene a fenntartót, amiért veszélyezteti a gyalogosokat.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Köves út 198

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel, felújítására kapacitásaink és az időjárás függvényében sor kerül.

    A megvalósításig sz
    ...
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy többet befizetni a fővárosi(!!!) közösbe, hogy jusson mindenre, ne csak "zebrákra"...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére