Megoldásra vár

Elhagyott Vw

2019.11.25-n lejárt, 2022.04.19-n kivont

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Felső Zöldmáli út 7c

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépjárművet ellenőrizték a városrendészek. A gépjármű tulajdonosát felszólítjuk a gépjármű elszállítására. Amennyiben a kiértesítésünkre nem viszi el az üzembentartó, az Önkorm...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Margit utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Karambolos autó elhagyatva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére