Megoldásra vár

Fűnyírás teljes hiánya

FRISSÍTÉS: 2022.05.27.
FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett padok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."
------------------------
Kérem vágják le a füvet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csalma u. 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatni szeretném, hogy bejelentését rögzítettük.
    Jelenleg a kerületben a teljes gondozásba vett területen nagy kapacitással folyik a fűnyírás.
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem vágják le a füvet! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.27. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett padok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz." ------------------------ Kérem vágják le a...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kell és nem szabad levágni, mert a mostani állapotában ad élőhelyet rengeteg rovarnak.

    A rövidre vágott fű mellet elpusztulnak, a talaj is jobban felmelegszik és kiszárad.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Használaton kívüli / elbontandó homokozó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Veder utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Halott faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Budakalász utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére