Megoldott

Mozgó, keretbe süllyedt csatornafedél

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen az útba épített fedlap megsüllyedt, mozog, így az nincs síkban az úttesttel, kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében, folyamatosan zörög, ha ráhajtanak.
Sajnos nem tudtuk úgy fotózni a helyszínt, hogy jobban látható legyen, kérjük bejelenteni, hogy az Illetékes ellenőrizhesse!
Kérjük az Illetékest, javítsa a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.57937568558746, 19.0638706030034

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 34

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink rögzítéssel megoldották a
    problémát.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzenet --------
    Tárgy:
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Benőtte a növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Óbuda, Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére