Megoldásra vár

Reklám közlekedési táblán

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.14. III.kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatának válasza:
A megkereséssel összefüggésben a Hatósági Osztályunk Közterületi és Környezetvédelmi Csoportjának tájékoztatása szerint a bejelentésben jelzett helyszín a Királyok útja (60115) hrsz-ú közterület egy része, ami Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonát képezi.
----------------------

Jelzett helyszínen egy régi, elhasználódott reklámtáblát helyeztek ki a közlekedési táblára.
Vélhetően illegális kihelyezésről van szó.

Amennyiben valós a feltételezés, kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el a reklámot!

Pontos helyszín:
47.580133338238795, 19.064169669335453

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 55

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A társaságunk kezelésében lévő jelzőtábla oszlopra elhelyezett illegális reklám tábla eltávolítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen egy régi, elhasználódott reklámtáblát helyeztek ki a közlekedési táblára. Vélhetően illegális kihelyezésről van szó. Amennyiben valós a feltételezés, kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el a reklámot! Pontos helyszín: 47.580133338238795, 19.064169669335453"-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.14. III.k...

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A megkereséssel összefüggésben a Hatósági Osztályunk Közterületi és Környezetvédelmi Csoportjának tájékoztatása szerint a bejelentésben jelzett helyszín a Királyok útja (
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00101958 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből megküldtük a Budapest Főváros III. Kerületi Polgármesteri Hivatal Igazgatási Főosztá...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkat
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési tábla megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére