Megoldott

Kátyú

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen nyomvonalon alakult ki egy kátyú az úttesten, mely kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, javítsa az útszakaszt, mielőtt jobban leromlik!

Pontos helyszín:
47.59155858653038, 19.065972839757187

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 225

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére