Megoldott

Keretbe süllyedt fedlap

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen az útba épített fedlap besüllyedt a keretébe, így az nincs síkban az úttesttel, kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, javítsa a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.592731652664455, 19.066381876652766

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 251

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    Keretbe süllyedt fedlap - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    Az MVM Főgáz Földgázhál
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keretbe süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keretbe süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferdén álló, megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére