Válaszra vár

Keretbe süllyedt csatornafedlap

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen a csatorna fedlapja besüllyedt a keretbe, így az nincs síkban az úttesttel, kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, javítsa a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.54168421610643, 19.039926015109526

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Budapest

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Benőtte a növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Óbuda, Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére