Válaszra vár

Leesett szegély

A Nyugati téri aluljáró J kijáratánál leesett a szegély.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Nyugati tér 8

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Egyéb"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepcső kő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lázár Attila
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Burkolóelem sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére