Megoldásra vár

Beomlott út és járda

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen sajnos beomlott az út- és a járdaszakasz. Kanyar íven van, nagy forgalmú helyen, így balesetveszélyes.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentésben szereplő hibákat!

Pontos helyszín:
47.54131122397925, 19.04091843244145

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére