Válaszra vár

Hiányzik a Süsü feje

A süsü feje hiányzik. Kérem pótolják mert a fiatalok biztos hiányolják. Segítségüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 27

Hozzászólások

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap jártam arra és nincs változás
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    letelt a 2 hónap
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldeni legyenek szívesek. Letelt az 1 hónap:)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol a fészekhinta? :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére