Megoldott

Wcnek használt rámpa

Kedves Csapat!

A villamoshoz felvezető rámpa fordulóját páran wcnek használják és graffiti is bőven akad. Szeretném kérni a helyszín rendbetételét, mert akadálymentes feljutásra csak itt van lehetőség, és sajnos elég borzasztó látványt nyújt, nem beszélve a fertőzés veszélyről.
Köszönöm szépen a munkát előre is.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 29

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszabadult purhab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék (?)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    FKF kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére