Válaszra vár

Hiányzó csatornafedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022. 05. 30.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza:

Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található
csatorna nem tartozik társaságunk üzemeltetési körébe, így a probléma
megoldásában nem áll módunkban közreműködni. Munkatársunk a fedlaphiány miatt levélben fordult a kerületi polgármesteri hivatalhoz.

----------------------

Az Árpád úti felüljáró alatt hiányzik egy csatornafedél.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Pázmány Péter u. 1a

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Árpád úti felüljáró alatt hiányzik egy csatornafedél."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 05. 30. Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza: Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található csatorna nem tartozik társaságunk üzemeltetési körébe, így a probléma megoldásában nem áll módunkban közreműk...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található
    csatorna nem tartozik társaságunk üzemeltetési körébe, így a probléma
    megoldásában nem áll módunkban közreműködni
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Mentő utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elektromos csonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hubay Jenő tér (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére