Válaszra vár

Szemét kupacok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.05.25.:
Kedves Jarokelo.hu, kedves Önkormányzat!
Köszönöm a választ.
A 4 helyszínből 2 esetén sajnos továbbra is fennáll a probléma: Péterfy Sándor u. 3. előtt az autógumik és Rózsák tere Péterfy kórház oldalán (Dohány utca felőli sarok) lévő szemét kupac.
Előre is köszönöm a segítségüket!
---------------------------------------

A 7. kerület egyes pontjain utcára kirakott szemétkupacok vannak, ezek közül több már hetek óta.
Rózsák tere Péterfy kórház oldala egyik és másik vége (a kukákkal, és templom kerttel szemben), Munkás utca 4. előtt, Péterfy S. u. 3. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rózsák tere 8

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A 7. kerület egyes pontjain utcára kirakott szemétkupacok vannak, ezek közül több már hetek óta. Rózsák tere Péterfy kórház oldala egyik és másik vége (a kukákkal, és templom kerttel szemben), Munkás utca 4. előtt, Péterfy S. u. 3. előtt."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.25.: Kedves Jarokelo.hu, kedves Önkormányzat! Kösz...

  • Princz László hozzászólt a bejelentéshez.

    csak fél munkát végeztek!!!!!!!!!!!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Jarokelo.hu, kedves Önkormányzat!
    Köszönöm a választ.
    A 4 helyszínből 2 esetén sajnos továbbra is fennáll a probléma: Péterfy Sándor u. 3. előtt az autógumik és Rózsák tere Péterfy kórház olda...
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00101915

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00101915 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott akvárium

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas a szemetes alja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútorlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére