Megoldatlan

Buszmegálló áthelyezése

Anonim Járókelő

Tisztelt Uram, Holgyem,

tarsashazunk par eve epult egy mar meglevo buszmegallo felett. kernenk a lakok nyugalma erdekeben a megallo athelyezeset. eredeti hely: budapest, reitter ferenc utca 79-81. javasolt hely: keresztezodes utan az ipari ingatlan ele ahol senkit nem zavar. gyakran a busz utasai megrongaljak a lakohazunkat, vagy bedobjak a szemetet a parkoloba. a szellozo parkoloba volt, hogy beszallt a fust emiatt a haznak tevesen riasztottak a tuzoltokat, masok mentesetol elveve a lehetoseget. illetve gyakran hetvegenkent hajnalban a megalloba leallnak bulizni kocsival, akikre tobbszor rendort hivtunk, de nem tortent valtozas. ha ott parkolo lenne, akkor nem allnanak meg bulizok ideiglenesen mert foglalt helyek lennenek. plusz szemben egy nagy butoraruhaz van ahol keves a parkolo, ezert sok vasarlo elottunk parkol be, igy keves a szabad hely, amit a busz athelyezessel megoldhatnank. bizakodunk a pozitiv elbiralasban az elhetobb, optimalisabban tervezett kornyek jegyeben.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Fáy u. 85

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    BKK válasza alapján a közeljövőben nem várható megálló áthelyezés.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0020327/2022

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-0010914

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban a BKK Zrt. érintett sza
    ...
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor forduljon be személyesen a BKK-hoz, vagy telefonon/emailen velük.

    Ez egy publikus fórum, szabad véleménynílvánítással.
    Ha diktatúrát akar, akkor tudja hova kell elnéznie!
    Köszönöm! A lekezelő s...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem varok keretlen velemenyt a bejelenteshez a hivatalos valasz helyett, ami meg folyamatban van. kernem aki nem birja ki a beszologatast, megis tegye mashol, ez egy normalis kozosseg. koszonom
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Engem is rohadtul idegesíteni, ha házam alatt randalíroznának meg ilyesmi a fiatalok, de a buszmegálló áthelyezését felejtse el a Tisztelt Bejelentő.
    Nem fog áthelyeződni azért, mert az ottlakót az za...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "Buszmegallo athelyezese 13. kerulet BP"-ról "Buszmegálló áthelyezése"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    A ház vegyen kamerát és tegyen ki matricát, hogy kamerával megfigyelt terület. És ezután megoldódik a probléma.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sár bugyog a lépcső fugából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gyöngyösi utca M (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ez mire jó?

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elromlott kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Illak Adrián
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád Városközpont M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére