Megoldásra vár

Nem, vagy rosszul működő ivókutak a Pillangó-parkban

A Pillangó-parkban lévő ivókutak nem, vagy rosszul működnek, karbantartást igényelnek. Ezek egyforma, 3 magasságban használható rozsdamentes acél ivókutak - felnőtt, gyerek, és kutya magasságban. Nagyon praktikusak, csak karban kellene őket tartani.
1. A Róna utca mentén található NEM MŰKÖDIK
2. A kosárpályák sarkánál lévő kutyaitatójánál folyamatosan folyik a víz
3. A nagyobbik kutyafuttatóban lévő működik, de nagyon magasra kilövi a vizet.
4. A kisebbik kutyafuttatónál nem ellenőriztem, de ha már valaki kijön megjavítani a másik hármat, ezt is ellenőrizhetné

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó park

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 101913. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A Pillangó parki ivókutakat osztályunk folyamatosan karban tartja, de mindig
    van
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére