Megoldásra vár

lekopott, balesetveszélyes zebra Zuglón

Anonim Járókelő

a gyalogosok és kanyarodó autók számára alig látható a zebra, Zuglo egyik legforgalmasabb szakaszán

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 100/a

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel, felújítására kapacitásaink függvényében kerül sor.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett a zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltan Pongracz
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére