Megoldásra vár

Törött tükör

Kertész és Wesselényi utcák sarkán

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kertész u. 23

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére