Megoldott

tiltott helyen szemetelés

sok szemét van szedjék össze, Gladiátor utca - Prés utca sarok

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gladiátor u. 47

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00101898 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett területen nem találtunk szemetet, valószínűleg azért mert közösségi szemétszedés volt azon a körny...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkat
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Princz László hozzászólt a bejelentéshez.

    bocsánat javitom 3kerület részén bocsánat valamiért térkép nem menti el amit be állitok
  • Princz László hozzászólt a bejelentéshez.

    Gladiátor utca - Prés utca sarok
  • Princz László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üvegszilánkok az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lerakott tv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére