Válaszra vár

fölösleges oszlopok eltávolítása

A képen látható oszlopok hosszú évek óta állnak, funkciójuk nincs, kérjük eltávolításukat.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Galopp utca

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis iskola (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elszáradt ágak a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére