Megoldott

Ez mire jó?

Minek van kiírva az 1M? Semmi értelme. Kérem racionalizálják a kiírást! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont M

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019964-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101878

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Munkatársaink azt válaszolták, hogy a közterüle
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sár bugyog a lépcső fugából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gyöngyösi utca M (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Buszmegálló áthelyezése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fáy utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elromlott kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Illak Adrián
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád Városközpont M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére