Megoldott

Elárvult WC csésze a Halmierdő mellett

Itt tették ki, holott nem szemétlerakó. :(

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Benedekfalva u. 17

Hozzászólások

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett 00101876 számú bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.
    Bejelenté
    ...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes Zöldterület

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére