Megoldásra vár

Kitört poller

VII kerület Dózsa György út Peterdy utca sarkán egy kitört poller van.
Kérnék javitását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 41

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére