Válaszra vár

Astoria A-F-H lépcső graffitis, tábla matricás

Anonim Járókelő

Astoria A-F-H lépcső graffitis, Astoria tábla matricás

Kérjük a takarítást!

Foto: 2022-05-19

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Astoria

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "A" lejárat, eddig nincs változás

    2022-06-20
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A-F-H G és J lejárat matricás nagyon
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    G és J szintén matricás nagyon

    2022-05-22
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +2
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére