Válaszra vár

Szemét

Anonim Járókelő

A Baross téri buszmegállók nagyon szemetesek..

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Baross tér 18

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/20108-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101868

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV tájékoztatja, hogy 2022. május 1-jétől a Főváros Önkormányzata Közg
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tűzhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fürdőkád

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a Dembinszkyn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére