Válaszra vár

Fűnyírás hiánya

Anonim Járókelő

Magas gaz a járda mellett

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Fóti út 53

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A IV. kerület Fóti út zöldfelülete a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és kezelésében illetve BKM FŐKERT Kertészeti divízió üzemeltetésében van.
    Társaságunknak kaszálási feladata
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangyák kiirtanak egy fát a Római parton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa, kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Ady Endre tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére