Válaszra vár

Szemét a Hűvösvölgyi út mentén

A Hűvösvölgyi út mentén a Kelemen László utcától a Pannónia filmstúdióig (városból kifelé a jobb oldalon) rengeteg szemét, autóalkatrész, aluminum italosdoboz van az út melletti zöldsávban. Kérem az adott szakaszon a szemetet szedjék össze. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 35

Hozzászólások

  • Váczi János hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért mókás, hogy nem az ingatlan tulajdonos van basztatva.....

    A hatályos jogszabály szerint neki kellene takarítania azon a részen, ahol van ingatlan kapcsolat.

    https://net.jogtar.hu/rendelet?doci
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár a sarokról néhány szemét valóban eltűnt, a java még kint maradt végig az út mentén a Pannónia filmstúdió felé. Kérem újranyitni.
  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közt
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Teli szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére