Válaszra vár

Állandó járdán parkolás munkaidő után

Tisztelt Illetékes!

A Tahi utca 75-81 között minden nap munkaidő után 6-8 autó parkol szabálytalanul keresztben a járdán a kapubeállók előtt.

Kérem, hogy visszatérően ellenőrizzék a helyszínt, és büntessék a szabálytalan autósokat.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 81

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére