Válaszra vár

Több mint 13 éve kidobott autógumik

Tisztelt Illetékes!

A Tatai utca 58. szám előtt több mint 13 (tizenhárom) éve megtalálhatók a képen látható kidobott autógumik.

Kérem szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 58

Hozzászólások

  • Sipos Gabor hozzászólt a bejelentéshez.

    Érzésem szerint ezeknek funkciója is van: az a betonoszlop eléggé közel van a bejáróhoz, a gumikat sem csak úgy odadobták hanem elvágták hogy rá lehessen húzni az oszlopra.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ad hoc lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére