Válaszra vár

Forgalomfigyelő szenzor lenne szükséges

Szükséges volna a HÉV felöli átjáróhoz forgalomfigyelő szenzort telepíteni. Sajnos sokszor előfordul, hogy a HÉV miatt feleslegesen vált zöldre a lámpa, ahelyett, hogy a másik oldalon több autóst átengedne addig. Sajnos sokszor zöldre vált a lámpa, viszont mivel a HÉV miatt nem tudnak átmenni rajta az autók, ezért semmi értelme nincs a zöldnek. Akár a Szentendrei útra való kikanyarodó lámpa is lehetne addig zöld. Kérem vizsgálják meg, hogy a forgalomfigyelő szenzor telepíthető lenne-e! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 58

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére