Válaszra vár

Kidobott autógumik

Tisztelt Illetékes!

A Szegedi út 39. szám előtt több autógumi van kidobva az utcára. Kérem szállítsák el az illegálisan lerakott hulladékot.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 39-37

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ad hoc lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére