Válaszra vár

Tönkrement aknafedél

Tisztelt Illetékes!

Kérem cseréljék a Reitter Ferenc utca 21. szám előtt (Reitter-Kerekes sarok) található, sérült csatornafedelet.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 18

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Törött fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    lyuk a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére