Válaszra vár

Tilosban parkolás megakadályozása

Tisztelt Önkormányzat!

A Szent László út 9. szám előtt állandóan tilosban parkolnak az autók a járdán és a zöldfelületen.

Korábban fákat ültettek ide, ám a tilosban parkolók ezeket is kidöntötték.

Kérem, hogy telepítsék újra a kidöntött fákat, és oszlopok kihelyezésével védjék meg a zöldterületeket a szabálytalan autósoktól. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 9

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás egyértelműsítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tahi utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hajdú utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére