Megoldásra vár

Botlásveszélyes térkövek

Tisztelt Illetékes!

A Reitter Ferenc utca 65/b előtt a térkövek egy része megsüllyedt, az egyenetlen burkolat botlásveszélyes.

Kérem javítsák a járda hibáit. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 65b

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a térkő járda javítását legkésőbb 2022.06.15 napjáig a Közszolgáltató Zrt. elvégzi.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beomlott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Ipoly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére