Válaszra vár

Veszélyes vízparti terület

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen egy volt sólyapálya darabjai találhatóak. A betonból jelenleg kiállnak a rozsdás vasak, ami balesetveszélyes! A kerület Vezetése szép, természetes övezetet ígért, ez így nem az!!!

Kérjük az Illetékest, bontsa el a rongálódott sólyapályát, vagy szólítsa fel arra annak Tulajdonosát!

Pontos helyszín:
47.570266031022605, 19.065277703145373

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római part 30

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 56057 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelett
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére