Válaszra vár

Elhagyott jármű 1214 Budapest, Csillag utca 2

Anonim Járókelő

Több hónapja (2022. február óta biztosan) elhagyottan, rendszám nélkül áll egy Seat Ibiza a 1214 Budapest, Csillag utca 2. melletti közterületi parkolóban. A területen jelentős parkolóhiánnyal küzdünk, ezért kissé bosszantó, hogy az autót azóta sem vitte el onnan senki.
Kérjük, hogy vitessék onnan az autót, hogy újra parkolóként használhassuk a helyét.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csillag u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére