Megoldatlan

zebra vagy ideiglenes zebra létrehozása

Anonim Járókelő

A BBSZ építkezés miatt nagy területű járda zárult le a járókelő elött, zebra távol található nagyon ézért sokan nem. mennek el addig. A beethoven utcában iskola ovoda szociális és egészségügyi. intézmény is van ezért nagyon nagy a gyalaogos forgalom. Gyakran veszélyes a közlekedés! Nagyon szeretne a lakosság egy zebrát a beethoven utca és böszörményi utcához, akár ideigleneset!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 17b

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Tárgyi megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Társaságunk előtt ismert a Böszörményi úti épület felső emeletének részleges leomlásának ténye. Hegyvidék Önkormányzatának kezde
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    letarolt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött karó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére