Válaszra vár

Kassák Lajos 57 lépcső a járdánál

A Kassák Lajos utca 57. előtt egy lépcső vezet le egy szuterénhez a járdánál. Aki nem veszi észre a lépcsőt, könnyen eleshet. Jó lenne, ha valamivel le lenne fedve, amikor épp nincs használatban, vagy ha korláttal el lenne kerítve.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 57

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beomlott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Ipoly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére