Válaszra vár

Kassák Lajos utca 45. egy zsák szemét

Egy zsák szemét a Kassák Lajos utca 45. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 45-498

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ad hoc lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére