Megoldott

Ott felejtett járdabontás

Kb-2 hónapja a XIV kerületben járda foltozgatásokat végeztek. Az öszes környékbeli utcákban a hibás járdaszakaszokat felszedtték, és új aszfaltréteggel pótolták. A teljes kerületben mindenhol megcsinálták az aszfaltozást, kivéve a Horvát Boldizsár utca 4 sz. ház előtt egy kb, 3 méteres szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Horvát Boldizsár u. 4

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, jöttek és leaszaltozták.
    Megoldódott.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Járdára nőtt faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Bukkanó a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes járdarész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére