Megoldott

Beláthatatlan egyenrangú kereszteződés

Tisztelt Járókelő!

XXI. kerületben Határ utca-Lőcsei utca kereszteződésében beláthatatlan az utszakasz, egyenrangú kereszteződés,jobbkezet egy egyetben sem kapjuk meg. Kérem a kereszteződés szabaddá tételét,ez így rendkívül balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Határ u. 113

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/2632/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben sze
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ha a csepeli városgazdán múlik, lombhullatásra se lesz megoldva a probléma...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra.
    A Járókelő csapatának nevében: Miki
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor várható a probléma megoldasa?
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Nyuszi sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nehezen működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Zrínyi utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére