Megoldott

Kisvakond és Frakk plakát a villanyoszlopon

FRISSÍTÉS 2022.05.19.
BDK válasza:
a plakát eltávolítása nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. kompetencia, Közterület Felügyelet részére kérem továbbítani a bejelentést.

----

A rendezvény szervezőjével saját kezűleg kapartatnám le ezeket a plakátokat most már komolyan. Beregszász út - Budaörsi út sarka.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Beregszász út 1

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt a kollégák ellenőrizték, mely során villanyoszlopra kihelyezett plakátokat nem találtak.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A rendezvény szervezőjével saját kezűleg kapartatnám le ezeket a plakátokat most már komolyan. Beregszász út - Budaörsi út sarka."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.19. BDK válasza: a plakát eltávolítása nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. kompetencia, Közterület Felügyelet részére kérem továbbítani a bejelentést. ...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a plakát eltávolítása nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. kompetencia, Közterület Felügyelet részére kérem továbbítani a bejelentést.

    Engedje meg, ho...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Viseltes tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Halmi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Árva oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére