Megoldásra vár

Nyomvályús, veszélyes útszakasz

Anonim Járókelő

Jelzett útszakaszon az aszfalt teljesen elhasználódott, nyomvályússá vált. A kanyarodó sáv miatt rendszeres sávváltási helyszín, egy forgalmas szakaszon. A kialakult nyomvályúk miatt rendkívül balesetveszélyes, a féktávok megnőnek, az autó irányítása nehézzé válik.

Kérjük az Illetékest, javítsa a jelentett útszakaszt, mielőtt komoly baleset helyszínévé válik!
Pontos helyszín:
47.50033317275713, 19.10888976006603

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 24

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére