Válaszra vár

Rongált villanyoszlop

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.06.01.
BDK válasza:
"Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az oszlopok letakarítása és a plakátok levétele nem a BDK kft. hatáskörébe tartozik!"

------------------
Jelzett helyszínen lévő villanyoszlopot megrongálták, évek óta tele van kéretlen hirdetésekkel.

Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg az oszlopot!

Pontos helyszín:
47.59574794019704, 19.061771073579898

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár u. 3

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Kata
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő villanyoszlopot megrongálták, évek óta tele van kéretlen hirdetésekkel. Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg az oszlopot! Pontos helyszín: 47.59574794019704, 19.061771073579898"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.01. BDK válasza: "Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az oszlopok letakarít...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közvilágítás"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az oszlopok letakarítása és a plakátok levétele nem a BDK kft. hatáskörébe tartozik!
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közv
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lerakott tv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére