Megoldásra vár

kiszáradt fa

Kiszáradt fa található az Óceán-árok utca 3. szám előtt.
Kérem szíveskedjenek eltávolításról és pótlásról intézkedni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 3

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00101755 ” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    Intézkedtünk a kiszáradt fa eltávolításáról és annak pótlásáról, mely idén ősszel megvalósul
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis iskola (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elszáradt ágak a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére